Skip to main content

Traditionally Innovative.

Hirschvogel Automotive Group jest jednym z największych międzynarodowych dostawców motoryzacyjnych w zakresie kucia stali jak również dalszej obróbki. Innowacja była zawsze nieodłącznym elementem naszej działalności. Być może to również wyjaśnia fakt, że komponent Hirschvogel znajduje się nieomal w każdym samochodzie. Robimy wszystko co możliwe, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta – niezależnie od trudności zadania.

Konsekwentne i wytrwałe dążenie do ulepszeń cieszy się dziś większym popytem niż dotychczas i wykracza również poza ramy przemysłu motoryzacyjnego stanowiącego kluczowy obszar w tradycji naszego biznesu. Doświadcz sam różnorodnych aspektów naszej prosperującej kultury innowacyjności. „Tradycyjnie innowacyjni” to motto, które stosowaliśmy w przeszłości, którym posługujemy się dziś i którym będziemy kierować się w przyszłości.

Aktualności

Międzynarodowa Inicjatywa Lekkiej Konstrukcji Masywnej spotyka się na warsztatach Hands-On

Inicjatywa lekkiej konstrukcji masywnej istnieje od 2013 r. W pierwszej swojej fazie wypracowała potencjał lekkiej konstrukcji wynoszący 42 kg w przypadku samochodów osobowych średniej klasy. W drugiej fazie powstały pomysły lekkiej konstrukcji wynoszącej 99 kg w pojeździe użytkowym.

W 2017 r. rozpoczęła się faza trzecia. 39 producentów stali i firm branży kuźniczej z Europy, Japonii i USA połączyło się, aby zająć się potencjałem lekkiej konstrukcji w hybrydowym pojeździe z napędem na wszystkie…

Aktualności

Osiągnięcie celów nowej emisji CO2 dzięki częściom z Hirschvogel

Dzięki doświadczeniu, począwszy od projektowania części i symulacji obciążeń zmęczeniowych, po zoptymalizowany pod względem kosztów i zorientowany na proces dobór materiału w dużej produkcji seryjnej, a także analizie uszkodzeń w fazie rozwoju, Hirschvogel wspiera w opracowaniu komponentów, a tym samym w osiągnięciu celów emisji CO2. Więcej informacji znajdziesz tutaj.