Skip to main content

Traditionally Innovative.

Hirschvogel Automotive Group jest jednym z największych międzynarodowych dostawców motoryzacyjnych w zakresie kucia stali jak również dalszej obróbki. Innowacja była zawsze nieodłącznym elementem naszej działalności. Być może to również wyjaśnia fakt, że komponent Hirschvogel znajduje się nieomal w każdym samochodzie. Robimy wszystko co możliwe, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta – niezależnie od trudności zadania.

Konsekwentne i wytrwałe dążenie do ulepszeń cieszy się dziś większym popytem niż dotychczas i wykracza również poza ramy przemysłu motoryzacyjnego stanowiącego kluczowy obszar w tradycji naszego biznesu. Doświadcz sam różnorodnych aspektów naszej prosperującej kultury innowacyjności. „Tradycyjnie innowacyjni” to motto, które stosowaliśmy w przeszłości, którym posługujemy się dziś i którym będziemy kierować się w przyszłości.

Aktualności

Hirschvogel otwiera nowy zakład w Meksyku

Hirschvogel Automotive Group konsekwentnie kontynuuje swój międzynarodowy plan ekspansji. W ten sposób w październiku 2017 r. rozpoczęła się seryjna produkcja w nowej lokalizacji w Meksyku. 11 kwietnia 2018 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego zakładu w San Juan del Río w stanie Querétaro.

Międzynarodowa Inicjatywa Lekkiej Konstrukcji Masywnej spotyka się na warsztatach Hands-On

Inicjatywa lekkiej konstrukcji masywnej istnieje od 2013 r. W pierwszej swojej fazie wypracowała potencjał lekkiej konstrukcji wynoszący 42 kg w przypadku samochodów osobowych średniej klasy. W drugiej fazie powstały pomysły lekkiej konstrukcji wynoszącej 99 kg w pojeździe użytkowym.

W 2017 r. rozpoczęła się faza trzecia. 39 producentów stali i firm branży kuźniczej z Europy, Japonii i USA połączyło się, aby zająć się potencjałem lekkiej konstrukcji w hybrydowym pojeździe z napędem na wszystkie…

Aktualności

Pierwsze miejsce i pierwszy wybór, jeśli chodzi o wał wirnika

Branża dostawcza intensywnie skupia się na temacie elektromobilności. Wraz z utratą kilku konwencjonalnych części układu napędowego, sprzedaż w zakresie podstawowej działalności jest zagrożona spadkiem. W związku z tym, Hirschvogel od lat pracuje nad rozwojem przyszłych części do silników elektrycznych. Szczególna uwaga poświęcona jest wałowi wirnika, który stanowi serce silnika elektrycznego lub systemu hybrydowego. Od ponad dziesięciu lat, Hirschvogel wraz z klientami, aktywnie pracuje nad …